Оплата

Ми працюємо наступним чином:
Обговорюємо замовлення: вид роботи та ціну.
Отримуємо аванс 50% від загальної вартості роботи на картку ПриватБанку.
Як отримуємо смс-підтвердження тому, що кошти з'явились на рахунку - розпочинаємо працювати над замовленою роботою.
Коли закінчуємо працювати, надсилаємо Вам пробну версію роботи для ознайомлення, після чого отримуємо іншу частину коштів за роботу і надсилаємо Вам готову роботу.
Виправлення робіт відбувається від 3 до 10 календарних днів. В залежності від завантаження автора який виконував роботу.
За бажанням, Ви можете внести передоплату відразу всієї вартості роботи. В цьому випадку повністю готову роботу Ви отримуєте відразу, після того як вона буде виконана і не витрачаєте час на отримання пробного варіанту роботи та здійснення подальшої оплати.
Термінові замовлення (термін виконання яких до 3 діб) оплачуються внесенням передоплати в розмірі повної вартості замовлення.
Всі умови опрацювання замовлень дивись у розділі "інформація".
Знижка за приведеного клієнта становить 10% від вартості роботи. Але не більше 200 грн., за одне замовлення. Скидка може бути більшою в разі якщо автор її надає.
Здійснити переказ коштів на картку: Приват Банку 5457 0822 9304 1427 Отримувач Заяць I.
Після поповнення потрібно повідомити на Viber: 0937258300 обов'язково вказавши тему роботи, дату час і суму оплати.
P.S. Обовязково долучіться в телеграм та інстаграм на момент виконання замовлення - це альтернативні шляхи комунікації. На цих ресурсах також слідкуйте за знижками та акціями, які проводяться.