Ми працюємо наступним чином:

1. Обговорюємо замовлення: вид роботи та ціну.

2. Отримуємо аванс 50% від загальної вартості роботи на картку ПриватБанку.

3. Як отримуємо смс-підтвердження тому, що кошти з'явились на рахунку - розпочинаємо працювати над замовленою роботою.

4. Коли закінчуємо працювати, надсилаємо Вам пробну версію роботи для ознайомлення, після чого отримуємо іншу частину коштів за роботу і надсилаємо Вам готову роботу.

5. Виправлення робіт відбувається від 3 до 10 календарних днів. В залежності від завантаження автора який виконував роботу.

6. За бажанням, Ви можете внести передоплату відразу всієї вартості роботи. В цьому випадку повністю готову роботу Ви отримуєте відразу, після того як вона буде виконана і не витрачаєте час на отримання пробного варіанту роботи та здійснення подальшої оплати.


7. Термінові замовлення (термін виконання яких до 3 діб) оплачуються внесенням передоплати в розмірі повної вартості замовлення.

8. Всі умови опрацювання замовлень дивись у розділі "інформація".

9. Знижка за приведеного клієнта становить 10% від вартості роботи. Але не більше 200 грн., за одне замовлення. Скидка може бути більшою в разі якщо автор її надає.

10. Здійснити переказ коштів на картку: Приват Банку 5168 7551 0419 0638 Отримувач Заяць Назар Юрійович
Після поповнення потрібно повідомити на Viber: 0937258300 обов'язково вказавши тему роботи, дату час і суму оплати.P.S. Обовязково долучіться в телеграм та інстаграм на момент виконання замовлення - це альтернативні шляхи комунікації. На цих ресурсах також слідкуйте за знижками та акціями, які проводяться.
Телеграм: help_student_ua
Instagram: @kursova.in.ua
Бажаємо Вам вдалої сесії та приємної співпраці з нами! З Повагою агентство kursova.in.ua

Дізнатись ціну

Заповніть заявку на замовлення, і ми повідомимо Вам вартість роботи.

Перейти

Інтернет-банкiнг "Приват24"

Гроші приходять миттєво.

Термінали, банкомати "ПриватБанку"

Знайти найближчий термінал або банкомат можете на сторінці: http://maps.privatbank.ua/

Інші українські банки

У такому випадку, гроші приходять протягом 3-х днів, тому для пришвидшення процесу Вам потрібно надіслати скан квитанції про оплату.


УВАГА! Після здійснення оплати напишіть у чаті, що знаходиться в особистому кабінеті дату, час проплати та суму, або передзвоніть в агентство і повідомте за яку роботу надіслані гроші!