Умови співпраці

Агентство "kursova.in.ua" (надалі ВИКОНАВЕЦЬ) - це комерційна посередницька організація, яка надає послуги по виконанню на замовлення і перепродажу дипломних, курсових та рефератів (надалі РОБОТИ) клієнту (надалі ЗАМОВНИКУ) за попередньо узгодженою ціною.

1. Замовлення нової роботи

1.1. ВИКОНАВЕЦЬ починає виконувати замовлену РОБОТУ після повної або часткової передоплати.

При частковій передоплаті ЗАМОВНИК повинен внести передоплату в розмірі 50% вартості РОБОТИ. В разі необхідності написання плану для узгодження, ВИКОНАВЕЦЬ має право вимагати від ЗАМОВНИКА внести передоплату за написання плану, яка буде врахована у вартість майбутньої РОБОТИ.

1.2. ЗАМОВНИК повинен надати «методичку» по виконанню роботи, а також вказати вcі особливості замовлення, особливо якщо це стосується будь якого аналізу, зокрема роки держ. стандартів, роки аналізу звітності, роки підручників для аналізу, романи, новели, твори і тд, та об'єм досліджуваного матеріалу, а також вузькі моменти які несуть важливість для викладача. впливають . Якщо «методички» немає, а також не вказані вищезазначені аспекти, ВИКОНАВЕЦЬ напише роботу по стандартних вимогах, але якщо потім виясниться, що вимоги Вашого ВУЗу та викладача відрізняються. - то можливі платні доробки.

1.3. Якщо ЗАМОВНИК не вдоволений якістю виконаної РОБОТИ, він повинен в найкоротший термін (але не більше ніж через 14 днів з моменту надсилання першої частини роботи, тому прохання зважувати на цей пункт і вчасно проплачувати всю роботу, щоб мати повний термін гарантії) надіслати ВИКОНАВЦЮ негативну рецензію, і ВИКОНАВЕЦЬ повинен переробити РОБОТУ, згідно вимог викладача, але в межах обумовлених вимог при замовленні. По завершенню гарантійного терміну (2 неділі після повної оплати роботи і її отриманні), гарантії агентства припиняються. Тому прохання вчасно вкладатись в ці терміни щодо зауважень.

1.4. Якщо ЗАМОВНИК отримав негативну рецензію і самостійно перевиконав РОБОТУ або не повідомив про неї ВИКОНАВЦЯ - то в такому випадку компенсація за роботу не повертається, Автор зобов’язаний в межах гарантійного терміну виправити роботу безоплатно. Гарантійний термін триває в середньому від 3-ох до 10 діб. Але не більше календарного місяця в якому було надіслано правки. В разі відмови ЗАМОВНИКА від виправлень на будь якому етапі, гроші не повертаються. А АВТОР має надіслати роботу в межах календарного місяця з моменту надходження правок.

1.5. Термін виконання починається з моменту надходження коштів на рахунок.

1.6. За виконання РОБОТИ строком до 3-х днів, ЗАМОВНИК повинен внести 100% передоплату.

1.7. Замовляючи роботу з поміткою "з перевіркою на антиплагіат" слід зазначати до початку виконання роботи систему антиплагіату вузу на який буде здійснюватися перевірка, якщо автор не має в наявності даної системи для скрінінгу або система є закритого типу певного вузу автор не зобов'язується підганяти унікальність під дану систему, і має право запросити додаткову плату за роботу в разі складнощів і високого відсотку унікальності так як це потребує повної абревіації всього тексту і значних затрат часу навіть часом більших ніж саме виконання роботи. Сервіс з написання студентських робіт зобов'язується видавати від 30% до 65% оригінального тексту за програмою затвердженою МОН України txt антиплагіат на якій здійснюється перевірка дисертаційних робіт, авторефератів та статтей за вимогами ВАК в Україні. Всі зауваження які не були вказані на етапі замовлення роботи, і надіслані після виконаної роботи не беруться до уваги і виправлення відбувається за додаткову плату визначену автором.

1.8. В разі відмови ЗАМОВНИКОМ від подальшого виконання роботи за власним бажанням, кошти завдатку останньому не повертаються, а всі матеріали роботи видаляються з сайту. Оскільки аванс являється гарантією виконання роботи і агенство не відмовляється продовжити виконати роботу, в разі поновлення виконання, за ту ж ціну.

1.9. Якщо АВТОР на вказаний термін не виконав роботу ЗАМОВНИК має право запросити повернення коштів без отримання роботи, але тільки після прямого зв'язку з МЕНЕДЖЕРОМ останній повинен в межах доби встановити причини затримки зв'язатись з автором і узгодити повернення коштів та призупинити процес виконання, Якщо АВТОР не відповідає в межах однієї доби після звернення ЗАМОВНИКА на телефон чи на листи в чаті сайту, чи телеграм боті від МЕНЕДЖЕРА гроші автоматично виплачуються ЗАМОВНИКУ. Якщо ЗАМОВНИК не сповістив вчасно менеджера по телефону, АВТОР зобов'язаний продовжувати виконання роботи так як всі зобов'язання перед ЗАМОВНИКОМ залишаються в силі. В разі якщо ЗАМОВНИК вчасно не повідомив про прострочення роботи і не хоче її забирати Автор зобов'язаний надіслати роботу по вимозі МЕНЕДЖЕРА в той же день або на наступний до 11 00 дня. йому має бути проведена оплата залишку передбачена гарантією договору з АВТОРАМИ який покривається за кошти агентства. ЗАМОВНИК в свою чергу може викупити остаточний варіант роботи в будь який час сплативши залишкову вартість роботи яку замовляв. Всі інші спори відповідно цього договору вирішуються в судовому порядку.1.9. Якщо АВТОР на вказаний термін не виконав роботу ЗАМОВНИК має право запросити повернення коштів без отримання роботи, але тільки після прямого зв'язку з МЕНЕДЖЕРОМ останній повинен в межах доби встановити причини затримки зв'язатись з автором і узгодити повернення коштів та призупинити процес виконання, Якщо АВТОР не відповідає в межах однієї доби після звернення ЗАМОВНИКА на телефон чи на листи в чаті сайту, чи телеграм боті від МЕНЕДЖЕРА гроші автоматично виплачуються ЗАМОВНИКУ. Якщо ЗАМОВНИК не сповістив вчасно менеджера по телефону, АВТОР зобов'язаний продовжувати виконання роботи так як всі зобов'язання перед ЗАМОВНИКОМ залишаються в силі. В разі якщо ЗАМОВНИК вчасно не повідомив про прострочення роботи і не хоче її забирати Автор зобов'язаний надіслати роботу по вимозі МЕНЕДЖЕРА в той же день або на наступний до 11 00 дня. йому має бути проведена оплата залишку передбачена гарантією договору з АВТОРАМИ який покривається за кошти агентства. ЗАМОВНИК в свою чергу може викупити остаточний варіант роботи в будь який час сплативши залишкову вартість роботи яку замовляв. Всі інші спори відповідно цього договору вирішуються в судовому порядку.

2. Загальні положення

2.1. Матеріали, які розташовані на даному каналі, призначені для використання винятково як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. ВИКОНАВЕЦЬ не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідків, які можуть виникнути внаслідок їхнього використання.

2.2. Дані, що стосуються конкретних підприємств, назви підприємств, імена є вигаданими; будь-який збіг - випадковий.

2.3. По закінченню гарантійного терміну (14 днів з моменту виконання роботи) Агентство відповідальності за виконані роботи не несе, тому всі зауваження і претензії прохання вирішувати у вказаний термін.